Ana Sayfa

Haberler

 

SUN Microsystems
Sun Microsystems has renewed lease conracts in Istanbul.
Prof. Dr. Kerem Alkin's Compilation of Opinions about Economy in 2010
Prof. Dr. Kerem Alkin compiled their opinions about the economy in 2010 for PEGA.
PEGA Market Report - December 2009
PEGA’s Istanbul Real Estate Market Report is prepared and supported based on continual...
PEGA’s May 2009 Market Report is Now Available
Learn about the latest developments in Istanbul’s Commercial Real Estate Market in ...
BMS Leases Additional Office Space
Bristol-Myers Squibb Pharmaceuticals, under PEGA’s advisement, leased additional new office space.

 
Takimimiz
 

Müsterilerimiz

 

Cisco Systems
Pirelli Cable
US Department of State
St.Martins
White & Case
Merloni
Ihlas Holding - Club Manço
OPIC - Ritz Carlton Hotel
Avon
American Consulate

Takımımız

 

Ebru Erten

Ebru Erten
Pazarlama İletişimi Uzmanı, Kurumsal Hizmetler & Brokerage Departmanı

 

Ebru, Pega’nın kurulmasının öncesinden, 1998’den beri çekirdek ekip ile birliktedir. Anahtar takım üyesidir ve hem Kurumsal Hizmetler hem Brokerage Departmanı’nda hem de Değerleme ve Danışmanlık Departmanı’nda aktif olarak çalıştığı karma bir pozisyona sahiptir. Ayrıca şirket sunumlarının, broşürlerin, basın bültenlerinin ve Pega web sayfasının hazırlanması gibi Pega’nın pazarlama ve halkla ilişkiler operasyonlarından da sorumludur.

Ebru periyodik olarak hazırlanan ‘İstanbul Pazar Raporu’nu da hazırlamaktadır ve ayrıca şirketin iç muhasebesinin de sorumlusudur.

Kurumsal Hizmetler ve Brokerage Departmanı’nın bir üyesi olarak Ebru esas olarak kiralama ve brokerage danışmanlığı projelerinde yer almaktadır. Pazar ve yer araştırması ve analizi, kontrat, izinler, lisanslar gibi kiralama ve satış dokümanlarının hazırlanması ve yenilenmesini kapsayan süreci yürütür. Ayrıca müşteriler, resmi makamlar ve malsahipleri arasında aracı rolü oynar. Özellikle kurumsal müşteri temsilciliği, danışmanlık ve kiralama projelerinde uzmanlaşmıştır.

 

Tecrübe

 

Pazarlama İletişimi Uzmanı olan Ebru, hem mezun olduğu Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nden hem de Uluslararası Reklamcılar Derneği’nden diplomaya sahiptir.

Ebru, gayrimenkul sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesi ile çok fazla sayıdaki el değiştirmede, yerli ve uluslararası müşterilerine uzmanlaştığı kiralama konularında yardımcı olmuştur.

Ebru, toplamda 250,000 m² ‘yi aşan projelerde ofis arama, bulma ve kiralama sürecini tamamlamıştır. Çok sayıda uluslar arası müşterisi için merkez ofis kiralama projesini yürütmüştür.

 

Ebru Erten’nin bazı önemli projeleri: