Ana Sayfa

Haberler

 

SUN Microsystems
Sun Microsystems has renewed lease conracts in Istanbul.
Prof. Dr. Kerem Alkin's Compilation of Opinions about Economy in 2010
Prof. Dr. Kerem Alkin compiled their opinions about the economy in 2010 for PEGA.
PEGA Market Report - December 2009
PEGA’s Istanbul Real Estate Market Report is prepared and supported based on continual...
PEGA’s May 2009 Market Report is Now Available
Learn about the latest developments in Istanbul’s Commercial Real Estate Market in ...
BMS Leases Additional Office Space
Bristol-Myers Squibb Pharmaceuticals, under PEGA’s advisement, leased additional new office space.

 
Takimimiz
 

Müsterilerimiz

 

Pepsi Cola
TRW
Avon
Deloitte & Touche
Seka
Aareal Bank
Darülaceze Foundation
Nokia
Wella
Cimentas Holding

Takımımız

 

Laurie Levi

Laurie Levi
Müdür, Kurumsal Hizmetler & Brokerage Departmanı

 

Laurie çekirdek kadro ile 1997 yılından beri beraberdir ve Pega’nın kurulmasında rol almıştır. Amerikalı olması ve ana dili olarak İngilizce konuşmasından dolayı ilk olarak şirketin konut bölümünde yarım gün olarak çalışmış, yabancı uyruklu üst düzey çalışanlara İstanbul’da yerleşecekleri evi aramalarında yardımcı olmuştur. Laurie’nin kurumsal gayrimenkul geçmişi kısa zamanda kendini kanıtlamış, çokuluslu kurumsal ticari müşterilere yoğunlaşmaya başlamış ve işi kısa zamanda full-time olmuştur. Laurie şirket için ilk çokuluslu anlaşmasını 1998’de Regus Business Centres’in 2,000 m² A sınıfı ofis alanı kiralamasında yapmıştır. Laurie’nin bu alandaki başarısı onun Kurumsal Müşteri Hizmetlerinden sorumlu olmasının yanında Brokerage Departman Müdürü olarak atanmasını da sağlamıştır. Laurie’nin kurumsal ve çok uluslu geçmişi, üstün İngilizce konuşma becerisi ve bilgisayardaki ustalığı ile birleşince O’nu çekirdek ekibin vazgeçilmez bir üyesi yapmaktadır. Laurie iletişimde ana nokta ve 1998’den beri Pega’nın kurumsal hizmet projelerinde lider oyuncu olmuştur.

Kurumsal hizmetlerde esas; Müşteri Temsilciliği’dir. Özel sunumu, organizasyonu ve iletişim becerisini gerektirir ki bunlar kurumsal müşterilerin merkez ve yerel ofisleri, onların avukatları ve muhtemel malsahipleri arasındaki bağlantıyı kurmayı gerektiren uzun ve sık sık can sıkıcı hale gelen el değiştirme sürecinde Laurie’nin en güçlü yanlarıdır.

Laurie’nin sağlam deneyimi ve yerel market bilgisi ile kurumsal müşterilerin beklentilerini anlıyor olmasının birleşimi, O’nu brokerage danışmanlığı alanında değerli bir kaynak yapmaktadır. O’nun uzmanlığı kiracılar ve malsahipleri tarafından sık sık aranmaktadır.

 

Tecrübe

 

Laurie’nin deneyimi ve Türkiye kurumsal gayrimenkul sektöründe 10 yılı aşkın sürenin kendini öne çıkarması sebebiyle İstanbul’da bazen “Duayen” olarak başvurulandır.

Laurie yaklaşık 350,000 m² ticari gayrimenkulün transferinde görev almış ve buna ek olarak 210,000 m² ticari gayrimenkul için brokerage danışmanlığı yapmıştır.

 

Laurie Levi’nin bazı önemli projeleri: