Ana Sayfa

Haberler

 

SUN Microsystems
Sun Microsystems has renewed lease conracts in Istanbul.
Prof. Dr. Kerem Alkin's Compilation of Opinions about Economy in 2010
Prof. Dr. Kerem Alkin compiled their opinions about the economy in 2010 for PEGA.
PEGA Market Report - December 2009
PEGA’s Istanbul Real Estate Market Report is prepared and supported based on continual...
PEGA’s May 2009 Market Report is Now Available
Learn about the latest developments in Istanbul’s Commercial Real Estate Market in ...
BMS Leases Additional Office Space
Bristol-Myers Squibb Pharmaceuticals, under PEGA’s advisement, leased additional new office space.

 
Takimimiz
 

Müsterilerimiz

 

Gillette
Enelka
Sama Dubai
Tümosan
TRI Hospitality Cons.
Ontas Marble
Sanofi - Synthelabo
Intel
Üçgen Co. - Radisson SAS
Deloitte & Touche

Takımımız

 

Can Aksoy

Can Aksoy
Müdür, Değerleme & Danışmanlık Departmanı

 

Can Aksoy 1998’den beri Pega takımının bir parçasıdır, Değerleme ve Danışmanlık Departmanı’nın başındadır. Görevi, Uluslararası Değerleme Standart’larına uygun değerleme raporları hazırlamayı kapsamaktadır. Can ayrıca Pega’nın proje geliştirme sürecinde ekspertiz ile ilişkili işlerde görev alır ve düzenli olarak müşterilerle bir araya gelerek güncellemeler yapar.

Can raporların hazırlanmasının öncesinde değerleme çalışması sürecini yönetir, ilk gayrimenkul ziyaretine katılır, görüşmeleri yapar, yerel makamlarla toplantılar yapar, takımın diğer elemanları ile birlikte tapu incelemesi ve arazi araştırmalarını yapar. Departmanda, müşteri ile iletişim kurulmasını, komisyon görüşmelerini ve proje geliştirmeyi içeren ekspertiz ve gayrimenkul yönetimi projelerini yönetir. Can şirket ortaklara raporlama yapar ve takımındaki 3 elemanını yönetir.

Can mağazacılık, ofis, konut, otel gibi ekspertiz ile bağlantılı neredeyse gayrimenkul sektörünün tüm alanlarında etkili olarak çalışır. Ayrıca gayrimenkul yönetim projelerini de yönetir.

 

Tecrübe

 

Can geniş gayrimenkul ve iş tecrübesine sahip bir mühendistir. 40 yılı aşkın süredir gayrimenkul, inşaat, mühendislik ve yönetim alanlarında dünyanın birçok yerinde çalışmıştır. İstanbul Boğaz Köprüsü ve İstanbul Atatürk Havaalanı gibi projelerde yöneticilik yapmıştır.

Can, inşaat fizibilitesi ve gayrimenkul değerlemesinde ciddi fikir sahibidir. Pega’dan önce bir düzineden fazla kurumda çalışan Can, kurumsal düşünme ve müşteri ihtiyaçları konularında kendini azami derecede geliştirmiştir.

Son iki yıl göz önüne alındığında bile, hazırladığı ekspertiz, fizibilite ve en iyi ve en doğru kullanım raporlarının toplam alanı 10 milyon m²’nin, finansal toplamı ise 2 milyar USD’nin üzerindedir.