Ana Sayfa

Haberler

 

SUN Microsystems
Sun Microsystems has renewed lease conracts in Istanbul.
Prof. Dr. Kerem Alkin's Compilation of Opinions about Economy in 2010
Prof. Dr. Kerem Alkin compiled their opinions about the economy in 2010 for PEGA.
PEGA Market Report - December 2009
PEGA’s Istanbul Real Estate Market Report is prepared and supported based on continual...
PEGA’s May 2009 Market Report is Now Available
Learn about the latest developments in Istanbul’s Commercial Real Estate Market in ...
BMS Leases Additional Office Space
Bristol-Myers Squibb Pharmaceuticals, under PEGA’s advisement, leased additional new office space.

 
Takimimiz
 

Müsterilerimiz

 

Merloni
Grontmij
Evkur
Mercedes-Benz
Sanofi - Synthelabo
Deutshe Bischofskonferenz
GE
Yaltem
ORUS Company
Exxon Mobile

Takımımız

 

Uğur Şahin

Uğur Şahin
Ortak, Kurumsal Hizmetler ve Brokerage Departmanı

 

Uğur, çekirdek kadro ile 1994 yılından beri beraberdir. 2000 yılında Saffet Çiçekdağ ile Pega’yı kurmuştur ve esas olarak brokerage işleri yapmaktadır.

Yatırım amaçlı arazi el değiştirmelerinde uzman olan Uğur, 1989’dan beri sektörde aktif olarak çalışmaktadır. O brokerage projelerini, arazi yada hisse transferi boyunca pazarlığın ilk aşamasından arazinin el değiştirmesine kadar sürdürmektedir. Uğur’un arazi sahipleri, resmi makamlar, yerel geliştiriciler, müteahhitler ile güçlü ilişkileri vardır. O, taraflar arasındaki tüm pazarlığı yönetir; değerleme çalışması süreci boyunca hukuksal ve finansal danışmanlara yardımcı olur; resmi izinleri, lisansları, istenenleri gözden geçirir ve oluşturulmasını sağlar ve satış ya da kiralamayı gerçekleştirir.

Uğur işbirliğinden uzak malsahipleri ve sert resmi makamlarla çalışarak, pazarda kendini yetiştirmiştir. Brokerage’da başarının doğası kişiler arası başarılı ilişki kurabilmeyi, organizasyon becerisini ve pazarın sırlarını bilmeyi gerektirir ve Uğur kişisel deneyimlerinde bu beceriler konusundaki fevkalade gücünü ispatlamıştır.

Uğur geniş pazar bilgisine sahiptir ve zor durumlar altında bile projelerin gerçekleştirilmesinde, kurumsal müşterilerin beklentileri ve yerel oyuncular arasında önemli bir rol oynamaktadır.

 

Tecrübe

 

Türkiye gayrimenkul pazarı; kişisel ilişkilerin ve Türkiye’de iş yapmak için ne almak gerektiğini bilen girişimcilerin bağlantı becerilerine doğru gelişmektedir. Böyle bir girişimci olarak, Uğur Türkiye’nin gayrimenkul pazarında evrimsel önemde rolü bulunan birçok projede yer alarak mesleğinde ilerlemektedir.

Uğur yaklaşık olarak 5,000,000 m² gayrimenkulün arazi yada hisse paylaşımı olarak transferinde bizzat bulunmuş ve birçok uluslar arası ve yerel müşterileri için el değiştirme işlemini tamamlamıştır.

 

Uğur Şahin’in bazı önemli projeleri: